logo

Informacje o biurze

biuro z zewnątrz Biuro Turystyczne TAMARA,to firma która istniejena rynku turystycznym już od 1991 roku. Od roku 1999 zgodnie z Ustawą o usługach turystycznych posiadamy Koncesję Organizatora Turystyki nr 0075 wydaną przez Prezesa Urzędu Kultury Fizycznej i Turystyki oraz polisę odpowiedzialności cywilnej organizatora turystyki.

W działalności naszego biura szczególne miejsce zajmuje organizacja tzw. imprez młodzieżowych. Pod tą nazwą kryje się wiele atrakcji, z których można skorzystać w ciągu całego roku. Imprezy młodzieżowe to nie tylko wycieczki, to także biwaki, obozy integracyjne, obozy wędrowne, zielone i białe szkoły. Mamy nadzieję, że nasza oferta Was rozbawi i zrelaksuje ale również dzięki niej poznacie nasz kraj, a może nawet zobaczycie kawałek świata.

biuro z wewnątrz Posiadamy również przebogatą ofertę wycieczek i wczasów zagranicznych na terenie całej Europy i nie tylko. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wycieczki do USA, Kanady, Azji czy Afryki. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Przewozy międzynarodowe do wielu krajów Europy to kolejna dziedzina, na którą pragniemy zwrócić Państwa uwagę. Niemcy, Wielka Brytania, Austria, Francja to tylko niektóre z państw dostępnych w naszej ofercie. Aby zapewnić Państwu maksymalny komfort podróży prowadzimy sprzedaż biletów samolotowych wszystkich lini lotniczych na cały świat.